KONST / Litografier / Färglitografi 12113141
nr 1211 3141
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/100. Motivet: 55x27 cm
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:25:17
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
22 okt